Minus 10 Youthful Skin Collection - zabieg "minus 10"

Nr. katalogowy: KM10

Producent: RHONDA ALLISON

Ilość

Zabieg "Minus 10" to rewolucyjny zabieg od marki Rhonda Allison. Przetestowany klinicznie, potwierdza, iż po jego wykonaniu nie inwazyjnie wypłycimy zmarszczki, nadamy skórze blasku, wyrównamy koloryt, a dzięki potrzymaniu efektu zabiegu za pomocą specjalnie opracowanej kuracji domowej efekty zabiegu pozostaną niezmienne w trakcie i po kuracji. Zabieg działa w obrębie naskórka i warstwy kolczystej. Złuszczanie występuje bardzo delikatne, drobnopłatkowe, okres odbnowy wynosi 10 dni, zabieg można stosować u każdego fototypu skóry.
Efekty po zabiegu: Stymuluje skórę poprzez zaopatrzenie jej w składniki aktywne, które naprawiają i odmładzają skórę.
Substancje czynne, które stymulują kolagen, utrzymują wilgotność oraz łagodzą stany zapalne. Skóra staje się świetlista i gładka. Zauważalny efekt to 52% redukcji zmarszczek po 1 zabiegu.

PRZECIWUTLENIACZE: Składające się z witamin, minerałów i enzymów zwane antyoksydantami pomagają zapobiegać uszkodzeniom skóry i rozpoczynają proces naprawczy, spowalniając lub zapobiegając uszkodzeniom skóry, procesowi utleniania, który prowadzi do dysfunkcji komórek i tkanek. Niektóre naturalne źródła przeciwutleniaczy to zielona herbata, winogrona, jagody, jagody goji i cynk. Oprócz właściwości wzmacniających komórki przed wolnymi rodnikami, witaminy A i C również pobudzają wzrost komórek i tkanek, co jest ważne, dla kompleksowej odbudowy skóry. Przeciwutleniacze uspokajają stan zapalny, ujędrniają i tonizują skórę, zmniejszają widoczności zmarszczek i blizny oraz pomagania w naprawie uszkodzeń słonecznych.

RETINOLE: W kosmeceutykach Retinol i pochodne aldehydu retinalowego, obie formy witaminy A, są stosowane przede wszystkim jako składniki przeciwstarzeniowe. Wchłaniane przez skórę, gdzie są przekształcane w kwas retinowy, zwiększają szybkość odnowy komórek skóry i produkcję kolagenu dla uzyskania młodszego wyglądu. Ponadto, Rhonda Allison używa kapsułkowanego aldehydu retinalowego dla poprawy wydajności i optymalnego dostarczania, zapewniając wysoką skuteczność przeciw starzeniu się skóry. Podstawową zaletą retinaldehydu jest fakt, iż jest on najmniej drażniący, co czyni go doskonałym dla wszystkich rodzajów skóry - nawet wrażliwej.

PEPTYDY: Aminokwasy to budulec białek i peptydów. Uważane za "biomimetyczne", ponieważ są inspirowane naturą i rozpoznawane przez ciało, a jednak zaprojektowane w laboratorium, peptydy składają się z łańcucha co najmniej dwóch aminokwasów, połączonych razem jak perły w naszyjniku. Układ "pereł" determinuje funkcję i pożądaną aktywność biologiczną konkretnego peptydu. Peptyd strukturalny / komórkowy / pospolity - Stymuluje produkcję białek strukturalnych lub wspiera białka strukturalne, poprawiające wygląd skóry i wygładzające zmarszczki. Neuro Peptide - Hamuje zdolność neuronów do przekazywania lub odbierania informacji, zmniejszając skurcze mięśni i poprawiając wygląd skóry i wypłycając zmarszczki. Odmładzający peptyd - wykonuje zarówno funkcje strukturalnego i neuro-peptydowego lub dowolnego innego peptydu, który należy do "innej" kategorii, tj. Przeciwutleniacza, przeciwzapalnego, złuszczającego lub gojącego. Peptydy są przeznaczone do stymulacji kolagenu, syntezy kwasu hialuronowego, redukcji stanu zapalnego, zamrażania linii ekspresyjnych, rozjaśniania, ujędrniania, działają antycellulitowo oraz redukją i zapobiegają zmarszczkom oraz procesom starzenia.

TECHNOLOGIA STEM CELL: Technologia hodowli komórek macierzystych jest wyjątkowym procesem, który uruchamia obronną reakcję rośliny na stresy biologiczne. Ponieważ każda komórka roślinna ma zdolność do regeneracji nowych narządów (liści, łodygi, kwiatów i nasion), komórki roślinne mają zdolność "odróżnicowania" i stają się komórkami macierzystymi. Jeśli roślina jest zraniona, otaczające komórki odróżnicują się, budując nową tkankę. Wykorzystanie naturalnych komórek macierzystych roślin w celu ochrony komórek skóry i pobudzenia odmłodzenia nowych komórek skóry opóźnia naturalny proces starzenia poprzez utrzymanie aktywności komórek macierzystych skóry, zwiększając w ten sposób odporność skóry na stres oksydacyjny i pomagając w zapobieganiu starzeniu się skóry. To działanie pomaga zapewnić ochronę przed uszkodzeniem przez promieniowanie UVA, zapobiegać powstawaniu miejsc pozapalnych i zmniejszyć widoczność zmarszczek i cienkich linii, dzięki czemu skóra staje się zdrowsza i bardziej wyrazista.

Zawartość zestawu:

Age less, Peptide 38, Chrono peptide A, Eye & Lip Renew Serum, Infuse 7, Sheer Tint Finisher.

Procedura zabiegowa:

Zastosowanie w dzień:

  • Krok pierwszy oczyszczenie: Nałóż Cleanser zmoczonymi rekąmi na całą twarz tak aby się delikatnie pienił poozostaw na skórze na 2-3 minut po czym zmyj obficie wodą.
  • Krok drugi odżywienie: Połącz ze sobą kilka kropli AGE Less oraz INFUSE 7, i nałóż na calą twarz.
  • Krok trzeci ochrona: Nałóż dużą ilość SHEER TINT FINISHER na skórę i na niej pozostaw.

Zastosowanie na noc:

  • Krok pierwszy oczyszczanie: Dokładnie wykonaj demakijaż za pomocą Cleansera.
  • Krok drugi korekta: Użyj niewielkiej ilości CHRONO PEPTIDE A na całą twarz i pozostaw do wchłonięcia. Możesz również użyć PEPTIDE 38 lub INFUSE 7 zastosuj się do zaleceń specjalisty.
  • Krok trzeci oczy: Użyj Eye & Lip RENEW SERUM na okolice oczu i ust. Lekko wklep i pozostaw na całą noc.
Zobacz także