Dostawa i koszty

Na początku ważna informacja :

Przesyłki towaru na terenie kraju o wartości powyżej 385 zł brutto dostarczamy za darmo, ta zasada ważna jest do odwołania.

Dla nas koszt dostawy produktów uzależniony jest od wagi przesyłki, wielkości i sposobu płatności ale dla Twojej wygody stosujemy dla przesyłek w kraju tylko 3 proste zasady, niezależnie od wielkości:

1. KOSZT WYSŁANIA  PACZKI WYNOSI --- 15 ZŁ BRUTTO.

   W przypadku przelewu na konto lub płatności przez serwis Przelewy24.

2. KOSZT WYSŁANIA  PACZKI WYNOSI ----20 ZŁ BRUTTO.

    W przypadku płatności za towar przy odbiorze ( pobranie )

3. PACZKOMATY InPOST - 15 ZŁ BRUTTO

   W przypadku przelewu na konto lub płatności przez serwis Przelewy24.

Dokładamy starań by towar który posiadamy na magazynie był pakowany i wysyłany w dniu złożenia zamówienia lub w pierwszym dniu roboczym po złożeniu zamówienia.Zamówiony towar dostarczany jest na ternie kraju przez firmę kurierską DPD lub InPost. Czas dostawy towaru, od momentu potwierdzenia zamówienia przez pracownika firmywynosi zazwyczaj od 1 do 2 dni roboczych. Przesyłki z towarem dostarczane są od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 17

Każda przesyłka ma swój unikatowy numer monitorowania i można ją śledzić na stronie kuriera www.dpd.com.pl lub www.inpost.pl

Istnieje również możliwość odbioru towaru w siedzibie firmy w dni robocze, od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 16.00 po uzgodnieniu telefonicznym z pracownikiem firmy.