Szkolenia

Centrum Szkoleniowe Surima Professional oferuje swoje usługi szkoleniowe od ponad 5 lat.
Specjalizujemy się w szkoleniach zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii. Dzięki przekazywanej podczas szkolenia wiedzy pomożemy Ci wprowadzić do oferty gabinetu nowoczesne i skuteczne zabiegi, które dzięki rozbudowanej formie warsztatowej nauczysz się wykonywać perfekcyjnie z zachowaniem maximum bezpieczeństwa dla komfortu własnego i Twoich klientów. Swoją ofertę kierujemy do gabinetów kosmetycznych oraz lekarzy, ale również do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z kosmetologią 
Twoje pragnienia rozwoju i chęci podniesienia kwalifikacji są dla Nas początkiem naszej wspólnej drogi. Dzięki zaangażowaniu naszej doświadczonej kadry szkoleniowców, kosmetologów i lekarzy uzbroimy Cię w wiedzę i niezbędne umiejętności, które pozwolą Ci odnieść sukces – zwiększyć zyski i podnieść prestiż własnych usług.
Satysfakcja naszych kursantów jest dla Nas najwyższym priorytetem, dlatego w roku 2019 wdrożyliśmy system zarządzania jakością zgodny z normami ISO 9001:2015 obejmujący:
Projektowanie i realizację szkoleń z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Dzięki uzyskaniu certyfikatu ISO masz pewność, że oferujemy CI:

  • Jasne zasady
  • Rzetelne przekazanie wiedzy
  • Rozbudowaną część praktyczną
  • Program dopasowany do Twoich potrzeb
  • Szkolenia na poziomie podstawowym i zaawansowanym
  • Indywidualne kursy !!!

ZDOBĄDŹ DOFINANSOWANIE NA ROZWÓJ !
Zgłoś się do Nas, a my pomożemy Ci pozyskać środki na podniesienie kwalifikacji własnych i Twoich pracowników. Jeśli poszukujesz miejsca, w którym do potrzeb klienta podchodzi się indywidualnie to dobrze trafiłaś
! Zobowiązujemy się do prowadzenia szkoleń w systemie 1:1 i rozbudowanej części praktycznej w trakcie której, pod okiem szkoleniowca samodzielnie wykonasz zabiegi. Dołożymy wszelkich starań, aby przekazana wiedza i umiejętności były na najwyższym poziomie, wykorzystując nowoczesne procedury zabiegowe. Dzięki czemu oferta Twojego gabinetu z pewnością
zainteresuje nowych klientów. Aby nasza współpraca była owocna, preparaty, na których będziemy pracować w trakcie szkolenia będą najwyższej jakości a praca na nich to czysta przyjemność.

Nasi szkoleniowcy:

1. Mgr, MA Monika Ławik -  Kosmetolog
Główny szkoleniowiec i założycielka firmy Surima Professional. Jej pasją są zabiegi na bazie peelingów chemicznych Rhonda Allison oraz kosmetologia estetyczna.

2. Aldona Białynicka-Birula - Lekarz
Szkoleniowiec Surima Professional z zakresu medycyny estetycznej.