O nas

Na wstępie chcielibyśmy podziękować za te kilka chwil, które poświęcisz na to, aby zapoznać się z naszą ofertą.

Jako przedsiębiorstwo swoje działania skupiamy na  nieustannie rozwijającym się rynku kosmetyki medycznej i profesjonalnej. Niewątpliwie trudny ale interesujący rynek, jakim jest rynek pielęgnacji urody stawia przed nami stale nowe wyzwania, do których podchodzimy z dużym entuzjazmem. Polem naszej działalności są uznane na całym świecie kosmetyki profesjonalne i preparaty medyczne, które kierowane są głównie do profesjonalistów dbających o skórę i wygląd  swoich Klientów. Propozycja, którą kierujemy również do Ciebie, opiera się na jasnych zasadach.  Niezależnie od tego, czy kontakt z naszą firmą będzie miał charakter jednorazowy czy będzie cechował się powtarzalnością, zawsze możesz spodziewać się poważnego podejścia do sprawy. Nieustannie staramy się polepszać jakość naszych usług. Jako klient naszej firmy możesz być pewny, że zainteresowanie, konkretnie Twoją sprawą będzie dla nas najważniejsze.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do odbiorców profesjonalnych jak i hurtowych.Dzięki stale rozwijanej o nowe produkty ofercie, jesteśmy w stanie zapewnić maksymalnie aktualną i efektywną propozycje z tego segmentu rynku.

O naszej rzetelności może świadczyć zaufanie jakim codziennie obdarzają nas nasi Klienci. Będziemy zaszczyceni gdy ty również dołączysz do naszych odbiorców profesjonalnych, hurtowych lub zrobisz zakupy w naszym sklepie.

Jesteśmy uczestnikiem programu:

 

Nasze centrum szkoleniowe posiada certyfikat:

Nasi szkoleniowcy:

1. Monika Ławik -  Mgr , Medical Assistant, Kosmetolog
Główny szkoleniowiec i założycielka firmy Surima Professional. Jej pasją są zabiegi na bazie peelingów chemicznych Rhonda Allison oraz kosmetologia estetyczna.

2. Aldona Białynicka-Birula - Lekarz
Szkoleniowiec Surima Professional z zakresu medycyny estetycznej.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kosmetyków i szkoleń.