Kontakt

Surima Professional Sp. z o.o.

ul. Kielecka 6 AB

54-029 Wrocław

 

NIP: 527-271-29-29

KRS: 0000505154
REGON: 147204059

Nr konta: 79 1140 2004 0000 3002 7521 4616

 

KONTAKT:

 

Biuro:

 

tel: +48 696 014 634
tel: +48 696 014 632
tel: +48 696 014 631

tel: +48 696 014 630

tel: +48 696 014 633
tel./fax +48 71 788 41 01

 

Reklamacje:

 

tel: +48 696 014 631

e-mail: biuro@surima.pl


Szkolenia i doradztwo: 

 

tel: +48 696 014 637

e-mail: monika.lawik@surima.pl

 

Przedstawiciele handlowi:

 

WROCŁAW, DOLNY ŚLĄSK, OPOLSKIE

 

Katarzyna Monasterska tel. 696 014 632

katarzyna.monasterska@surima.pl

 

DOLNY ŚLĄSK

 

Agnieszka Jakubczyk tel. 696 014 634

agnieszka.jakubczyk@surima.pl

 

PODKARPACKIE

 

Alicja Pastwińska tel. 600 215 191

 

ZACHODNIOPOMORSKIE, POMORSKIE

 

Skarbimir Szwed tel. 696 014 636

skarbimir.szwed@surima.pl


CMC Szczecin tel. 509 569 410

biuro@cmc.szczcin.pl

 

MAŁOPOLSKA

 

Małgorzata Kubarek tel. 510 777 632

małgorzata.kubarek@surima.pl

 

 

POZOSTAŁE WOJEWÓDZTWA 

 

Julita Sikora tel. 733 418 560
julita.sikora@surima.pl

 

Sebastian Paździor tel. 797 715 771

sebastianp@surima.pl

 

ZAGRANICA

 

Maks tel. 696 014 633

 

SZKOLENIOWCY

 

Monika Ławik - Medical Assistant - szkolenia Wrocław i wyjazdowe
Aldona Białynicka-Birula - Lekarz - szkolenia Wrocław
Dawid Dereń - Lekarz - szkolenia Warszawa
Sebastian Paździor - kosmetolog - szkolenia Wrocław i wyjazdowe