HAIRPRO - ampułki do włosów 5x10 ml

Nr. katalogowy: BSK9

Producent: BIO SKIN

Ilość

HAIRPRO - ampułki do włosów

Dla kogo?

  • regeneracja i przywrócenie gęstości włosów
  • łysienie

Preparat specjalnie opracowany z myślą o wypadających i kruchych włosach, jak również łysieniu o różnej etiologii. Składniki zawarte w preapracie wzmacniają cebulki włosa, jak również zagęszczają i przywracają naturalny blask.

Opis: Sterylny kosmeceutyczny roztwór z organicznym krzemem, Ginko Biloba, Panthenol, Gaba Tripeptide, kompleks multiwitaminowy i mineralny, Centella Asiatica, kwas hialuronowy i czynniki wzrostu, do leczenia łysienia androgenowego, łysienia plackowatego.

Działanie: Poprawa krążenia krwi, dotlenienie i odżywia mieszki włosowe oraz pobudza do zdrowego wzrostu włosów.

Pojemność: 5x10 ml

Skład:
Aqua, Panthenol, Mannitol, Propylene Glycol, Curcuma Longa Callus Conditioned Media, Methylsilanol Mannuronate, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Carboxyethyl Aminobutyric Acid, Centella Asiatica Extract, Sodium Hyaluronate, Pentylene Glycol, Propanediol, Niacinamide, Biotin, Troxerutin, Phytic Acid, Riboflavin, Sorbic Acid, Phenoxyethanol.

Sposób użycia:
Nałożyć na obszar zabiegowy, masować aż do całkowitego wchłonięcia produktu. Nadaje się do stosowania z urządzeniami takimi jak mezoterapia bezigłowa, igłowa, elektroporacja, jonoforeza, ultradźwięki, dermapeny, dermarolery.

Zobacz także