ILLUMA COLOUR POWDER BLISS - 9 ml

Nr. katalogowy: ICP01

Producent: RHONDA ALLISON

Ilość

Puder mineralny zapewnia naturalny, nieskazitelny blask. Pozwala osiągnąć pożądany wygląd. Działając jako korektor, podkład i proszek, ten proszek 3 w 1 jest tak lekki dla skóry, że prawie nie zauważysz, że masz w ogóle coś na sobie.
Zapewnia matowe wykończenie skóry, proszek mineralny RA IllumiColour jest dostępny w 5 kolorach, aby zapewnić odpowiednie dopasowanie do odcienia skóry. Dzięki zdrowym, naturalnym minerałom zapewnia antybakteryjne wsparcie i pokrycie, które będzie trwać przez cały dzień. Jest idealnym wykończeniem każdego codziennego programu pielęgnacji domu.

Składniki aktywne:

  • Tlenek cynku - nie drażniący, niealergiczny i nie zatykający się nieorganiczny minerał, który zapewnia doskonałe właściwości blokujące promieniowanie UVA i UVB oraz doskonałą ochronę o szerokim spektrum działania; chroni i łagodzi skórę, zapewnia uleczenie gojenia i wsparcie antybakteryjne.
  • Oksychlorek bizmutu - Zapewnia gładką, luksusową atmosferę i jest kluczowym składnikiem, który pomaga utrzymać świeżość proszku przez cały dzień
  • Mica - Nadaje skórze świetlisty blask.
  • Azotek boronu - poprawia aplikację podłoża mineralnego; przylega do skóry, zapewniając długotrwałe zużycie.
  • Tapioka Powder - zapewnia delikatne odczucie na skórze.

Skład:

Tlenek cynku, tlenochlorek bizmutu, mika, bor, proszek z tapioki +/-: tlenek żelaza (CI 77492, CI 77491, CI 77499), ultramaryny
ZALECANE STOSOWANIE: Nałóż krem Natural Mineral Crème pędzelkiem do makijażu. Osiągnij pożądany wygląd poprzez lekkie nakładanie warstw.
Zobacz także