LMWHA+ Serum - Serum z wysoko stężonym kwasem hialuronowym 30 ml

Nr. katalogowy: C1190

Producent: CLINICCARE

Ilość

Silne serum na bazie kwasu hialuronowego doskonałe do mezoterapii mikroigłowej.

Formuła tego produktu łączy 2% (20 mg/ml) kwasu hialuronowego o niskiej masie cząsteczkowej z innymi skutecznymi środkami nawilżającymi o łącznym stężeniu 10% (100 mg/ml) dla maksymalnego nawilżenia. Do stosowania w zabiegach mezoterapii mikroigłowej, pomaga przywrócić skórze naturalną elastyczność i sprężystość, jednocześnie zmniejszając widoczność drobnych linii i zmarszczek.

Kluczowe korzyści:

  • Skóra wygląda na jaśniejszą, gładszą i jędrniejszą
  • Zapewnia długotrwałe nawilżenie
  • Pomaga stymulować naturalną produkcję kolagenu i elastyny

Główne składniki aktywne:

  • Ekstrakt Imperata Cylindrica (z korzenia): Ekstrakty z Imperata Cylindrica działają jako doskonałe długotrwałe środki nawilżające. W rzeczywistości ekstrakt z Imperata Cylindrica może zwiększyć poziom nawilżenia skóry nawet do 24 godzin po aplikacji. Jego potencjał do zwiększania nawilżenia skóry wynika z faktu, że ten naturalny ekstrakt roślinny jest bogaty w potas i 3-dimetylosulfoniopropionian (DMSP). Pomaga to zwiększyć osmozę międzykomórkową, co oznacza, że ​​woda jest wciągana do komórek skóry.
  • Kwas hialuronowy (LMWHA): Kwas hialuronowy odgrywa istotną rolę w syntezie cząsteczek macierzy zewnątrzkomórkowej i interakcji komórek naskórka z otaczającym środowiskiem. Moduluje odporność komórkową, zapobiegając infekcjom i hamując zjawiska alergiczne. Jedną z jego najważniejszych właściwości jest jednak to, że może wiązać i zatrzymywać duże ilości wilgoci. Kwas hialuronowy jest niezbędnym składnikiem zatrzymywania wilgoci w skórze.
  • Gliceryna (wegańska): Korzyści dla skóry płynące z gliceryny są liczne, ale służy przede wszystkim do nawilżenia skóry i utrzymania jej nawilżenia.


Korzyści gliceryny obejmują również:

Pomaga chronić skórę przed zewnętrznymi źródłami podrażnień.
Praca z emolientami i olejkami, aby sprawić, że sucha skóra stanie się niesamowicie miękka i elastyczna.
Wzmacnia i wzmacnia cenną barierę wilgoci skóry.
Wzmacnia wnikanie innych składników do wierzchnich warstw skóry.
Poprawa sprężystości i młodzieńczego wyglądu skóry.
Gliceryna bierze również udział w transporcie i działaniu akwaporyn na powierzchni naszej skóry. Akwaporyny to białka, które kierują przepływ ważnych substancji nawilżających (w tym wody i glicerolu) do najwyższych warstw skóry. Odgrywają kluczową rolę w utrzymaniu równowagi nawilżenia skóry, zapewniając jej gładkość i wygodę nawet w bardziej suchym klimacie.

Wskazówki dotyczące zastosowania:

Po dokładnym oczyszczeniu skóry nałóż na obszar zabiegowy następnie użyj press lifta lub innej metody mikronakłówania.

Składniki:

Purified Water, Imperata Cylindrica (Root) Extract, Glycerin, LMW Hyaluronic Acid, PEG-8, Phenoxyethanol, Carbomer, Xanthan Gum.

Ilość: 30ml

Zobacz także