MT Pumpkin Parfait Enzyme - Peeling enzymatyczny z nasion dyni 15 ml

Nr. katalogowy: MT151

Producent: RHONDA ALLISON

Ilość

Wysoce aktywny, naturalny enzym owocowo-kwasowy, który rozpuszcza i wygładza teksturę, zmniejsza grubość skóry i wzmacnia działanie antyoksydacyjne. Skóra pozostaje odnowiona i pełna energii! Jest to bardzo aktywny enzym, który można polecić do użytku domowego.

Rodzaj skóry:
Gruba, fotostarzenie

Korzyści:

  • Zmniejsza odkładanie się komórek
  • Dostarcza do skóry zastrzyk antyoksydantów
  • Wprowadzanie do skóry niezbędnych składników odżywczych
  • Potężny enzym młodości
  • Pro Stymuluje syntezę kolagenu

Składniki aktywne:

  • Cucurbita Pepo (dynia) / olej z nasion – silny przeciwutleniacz znany ze swoich właściwości leczniczych i przeciwutleniających. Bogaty w składniki odżywcze cynk, magnez, fosfor, wapń, kwas ferulowy, kwas alfa-linolowy oraz witaminy A i B, składnik ten pomaga zmniejszyć stres oksydacyjny i wolne rodniki.
  • Lactobacillus / Pumpkin Fruit Ferment Filtrate – Ekstrakt z dyni jest bogaty w wiele składników odżywczych, które wspomagają syntezę kolagenu i wspomagają działanie antyoksydantów. Podczas procesu fermentacji biochemikalia są rozkładane, co daje właściwości enzymatyczne. Jest to odpowiednik 10% kwasu glikolowego po nałożeniu na skórę.
  • Fruktooligosacharydy (D-Beta) – Pochodzący z roślin, składnik ten ma działanie nawilżające i nawilżające skórę.

Porada:
Warto przed użyciem enzymu nałożyć warstwę Pumpkin E Serum

Skład:
Cucurbita Pepo (Pumpkin), Cucurbita Pepo (Pumpkin) Seed Oil, Lactobacillus/Pumpkin Fruit Ferment Filtrate, Fructooligosaccharides (D-Beta), Cinnamomum Cassia Leaf Oil, Eugenia Caryophyllus (Clove) Leaf Oil, Zingiber Officinale (Ginger) Root Oil, Aqua (Water), Glycerin, Hydroxypropyl Methylcellulose, Gluconic Acid (D)

Sposób użycia:
Nałożyć cienką warstwę na czystą, suchą skórę – omijać okolice oczu. Pozostaw na 5-10 minut. Dobrze spłucz chłodna woda. Osusz skórę i zastosuj ulubioną maskę na RZS, serum i krem nawilżający. Stosuj raz w tygodniu.
Uwaga: Ten produkt zawiera kwasy, które mogą powodować ciepło i mrowienie skóry. To normalna reakcja. Nie używaj ciepła ani pary. Używaj zgodnie z zaleceniami licencjonowanego specjalisty.

Zobacz także