Oczyszczanie wodorowe 8w1 SUPER CENA tylko 2499 zł

Nr. katalogowy:

Producent: SURIMA

Ilość
OCZYSZCZANIE WODOROWE 8w1 - WIELOFUNKCYJNE OCZYSZCZANIE WODOROWE

Oczyszczanie wodorowe to zabieg polegający na użyciu aktywnego wodoru w celu usunięcia wolnych rodników ze skóry dzięki czemu zapobiegamy procesom starzenia. Wodór jako najmniejszy pierwiastek ma możliwość przenikania do głębszych warstw skóry wyłapując wolne rodniki na poziomie komórkowym. Zabieg wykonany za pomocą oczyszczania wodorowego posiada silne właściwości antyoksydacyjne, i eliminuje wolne rodniki tlenowe. Urządzenie posiada osiem funkcji zabiegowych.

Peeling kawitacyjny - służy do oczyszczania skóry z wykorzystaniem zjawiska kawitacji. Dokładnie usuwa martwy naskórek z powierzchni zabiegowej. Peeling przygotowuje skórę do zabiegu oczyszczania wodorowego może być stosowany jako osobny zabieg.

Oczyszczanie wodorowe - służy do oczyszczania skóry za pomocą aktywnego wodoru, niwelującego wolne rodniki tlenowe.

Spray - Służy również do dokładnego rozprowadzania serum.

Ultradźwięki - za pomocą fali ultradźwiękowej rozluźniony jest cement międzykomórkowy i w efekcie składniki aktywne wtłaczane, są w głąb naskórka.

Fala radiowa - bipolarna fala radiowa doskonale oddziałuje na włókna kolagenowe i elastynowe powodując ich skurcz co w konsekwencji powoduje doskonałe działanie przeciwzmarszczkowe oraz napinające, zwiotczałą skórę.

Criogłowica - zastosowanie zimna zmniejsza obrzęki, oraz zaczerwienienia skóry.

Hydrabrazja - inaczej zwana wodą mikrodermabrazją, za pomocą urządzenia można wykonać zabieg mikrodermabrazji z wykorzystaniem aktywnego wodoru, co doskonale sprawdza się przy jednoczesnym wtłaczaniu substancji aktywnych i peelingu skóry.

Roślinne - oczyszczanie - za pomocą specjalnie przygotowanych koktajli można dogłębnie oczyścić skórę z wszelkich zanieczyszczeń, a dodatkowo odpowiednio ją odżywić.

Parametry techniczne:

Moc: 160W

Zasilanie: 230V

Częstotliwość ultradźwięków: 1Mhz

Częstotliwość fali radiowej: 1MHz, bipolar

Siła ssania: 650cmHg

Przepływ wody: 30L

Ciśnienie: 90Kpa

W komplecie głowice do oczyszczania wodorowego, spray, ultradźwięków, peelingu kawitacyjnego, fali radiowe bipolarnej, criogłowica.

Weź Leasing w szybki i łatwy sposób:

1. Kliknij w link: https://online2.leaselink.pl/client/order
2. Wpisz cenę urządzenia i skopiuj do niego link ze strony.
3. Poznaj ofertę leasingu.


 


 

Zobacz także