DNA PEEL

DNA PEEL
Przeznaczony dla cery wymagającej szybkiej regeneracji i odmłodzenia. Zabieg znacznie poprawia gęstość skóry. Efekty widzoczne już po 28 dniach.
 
Oczyszczenie i obniżenie ph skóry
1. Pumkin Cleanser i Maui Cleanser –
2. Założyć rękawice, zabezpieczyć oczy klienta płatkami do oczu. Podczas nakładania preparatów można włączyć wiatrak.
3. Nawilżyć gaziki używając Cell Conditioner. Nałożyć, delikatnie uciskając na całą powierzchnię twarzy i szyji. Pozostawić na skórze do wchłonięcia.
4. Nawilżyć gaziki używając Melanin Suppressant Solution. Nałożyć, delikatnie uciskając na całą powierzchnię twarzy i szyji. Pozostawić na skórze do wchłonięcia.
Pre -peel
4. Nasączyć gaziki Hibiskus Peel i metodą „Criss Cross” uciskając zaaplikować na całą powierzchnię zabiegową. Zostawić na około 2-3 min.
Peeling właściwy
5. Do szklanej miseczki naleć 1 pipetkę Lotus Peel. Używając gazika nałożyć na całą powierzchnię zabiegową. Zostawić na około 2-3 min. Nie zmywamy!
Mezoterapia
6. Nasączyć skórę preparatem Cucumber Spritz
7. Podanie metodą depozytową Collagen 50+ lub 35+ z marki Veluderm
Zakończenie zabiegu
8. Używając pipetki nałożyć Vitamin A+ Peptide Peel na każdą z powierzchni tj. czoło, oba policzki, broda, szyja. Mając nałożone rękawiczki delikatnie przemasować, aż do całkowitego wchłonięcia. Ten preparat pozostaje na skórze na 12 godzin
Pielęgnacja po zabiegu
9. Regenracja naskórka trwa nawet do 10 dni a przebudowa skóry to 45-50 dni, dlatego pielęgnacja domowa jest obowiązkowa, do której powinno się zaliczyć:
Growth factor
Arnicę therapy
Krem z fitrem
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię