GLOW PEEL - zabieg na przebarwienia

Nr. katalogowy:

Producent: CLINICCARE

Ilość

PROCEDURA DO POBRANIA

CLINICCARE GLOW - zabieg na przebarwienia.
 
Produkty do zabiegu:
 • Cleansing Lotion - tonik oczyszczający
 • Instant Painless Peel
 • Skin Toner - tonik, neutralizator
 • Glow Peel - peeling do skóry tłustej mieszanej
 • EGF Glow Mask
 • Moisturizing Cream

Procedura zabiegowa:
1. DEMAKIJAŻ:
Wykonujemy dokładny demakijaż skóry za pomocą płatków kosmetycznych, a następnie używamy Cleansing Lotion w celu wyrównania pH skóry.

2. PEELING:
Nakładamy na całą okolicę zabiegową Instant Painless Peel od 30 sek. do 2,5 minuty, następnie masujemy do zrolowania. Zmywamy wszystko za pomocą Skin Toner. Za pomocą jałowego gazika nakładamy Glow Peel na 2,5-7 minut. Zmywamy dokładnie za pomocą Skin Toner przynajmniej 3 razy.

3.MASKA:
Z saszetki wyjmujemy i nakładamy EGF Glow Mask na twarz, tak by dokładnie przylegała do okolicy zabiegowej. Pozostałą częśc płynu znajdującą się w opakowaniu wmasowujemy w szyję, dekolt oraz ręce. Po 20 minutach ściągamy maskę.

4. ZAKOŃCZENIE ZABIEGU:
Nakładamy Moisturizing Cream na całą okolicę zabiegową i dokładnie przemasowujemy.

W skład zestawu wchodzi:
 • Cleansing Lotion 500 ml
 • Painless Peel 250 ml
 • Skin Toner 500 ml
 • Glow Peel 30 ml
 • EGF Glow Mask 5 sztuk
 • Moisturizing Cream 300 ml

Główne produkty w zabiegu:
Cleansing Lotion - sposób na bardzo szybkie oczyszczenie i jednocznesne łagodzenie skóry. Produkt rekomendowany nawet dla najbardziej wrażłiwych typów skór. Do oczyszczania całej twarzy. Łatwo uwsuwa zanieczyszczenia, nadmiar sebum oraz grube warstwy makijażu.
Painless Peel - ten żel peelingujący zapewnia profesjonalne rezultaty, skutecznie i szybko usuwając martwe komórki naskórka, jednocześnie zachęcając nowe koĶorki do regeneracji, pozostawiając skórę czystą, gładką i miękką.
Glow Peel - ClinicCare Glow AHA Peel2 to łagodny powierzchowny peeling z kwasem glikolowym i migdałowym, który usunie górną warstwę naskórka (ph 1.7). Stymuluje odnowę komórkową, hamuje syntezę melaniny, rozjaśnia skórę, wyrównuje przebarwienia i jest bezpieczny dla wszytskich typów skóry Fitzpatrick.
Skin Toner - nawilża i koi skórę po jej oczyszczeniu. Wyjątkowy sposób na szybkie i mocne intensywne nawilżenie, rekomendowany nawet dla najbardziej przesuszonej i zniszczonych typów skóry.
EGF Glow Mask - maska odmładzająca i przeciw przebarwieniom - 0,5% kwasu hialuronowego. Maska o właściwościach odmładzających i wyrównujących pigmentację. Koi skórę, działa silnie i długotrwale odmładzająco. Polecana przy mocnej hiperpigmentacji oraz nadmiernej wrażliwości skóry.

Procedura zabiegowa:
1. DEMAKIJAŻ:
Wykonujemy dokładny demakijaż skóry za pomocą płatków kosmetycznych, a następnie używamy Cleansing Lotion w celu wyrównania pH skóry.

2. PEELING:
Nakładamy na całą okolicę zabiegową Instant Painless Peel od 30 sek. do 2,5 minuty, następnie masujemy do zrolowania. Zmywamy wszystko za pomocą Skin Toner. Za pomocą jałowego gazika nakładamy Glow Peel na 2,5-7 minut. Zmywamy dokładnie za pomocą Skin Toner przynajmniej 3 razy.

3.MASKA:
Z saszetki wyjmujemy i nakładamy EGF Glow Mask na twarz, tak by dokładnie przylegała do okolicy zabiegowej. Pozostałą częśc płynu znajdującą się w opakowaniu wmasowujemy w szyję, dekolt oraz ręce. Po 20 minutach ściągamy maskę.

4. ZAKOŃCZENIE ZABIEGU:
Nakładamy Moisturizing Cream na całą okolicę zabiegową i dokładnie przemasowujemy.
Zobacz także