Nie inwazyjny zabieg Karboksyterapii

Nr. katalogowy:

Producent: CLINICCARE

Ilość
Do nasycania skóry dwutlenkiem węgla służy nieinwazyjny żel karboksyterapeutyczny i maska ​​aktywująca do twarzy.
 
Nieinwazyjna karboksyterapia to zabieg, podczas którego do skóry wprowadzany jest gaz, dwutlenek węgla (CO2), aby zwiększyć przepływ tlenu. Dwutlenek węgla jest gazem naturalnie występującym w organizmie i jako taki nie może wywoływać żadnych reakcji alergicznych ani innych niepożądanych reakcji.
 
Ten minimalnie inwazyjny zabieg może zapewnić długotrwałą poprawę skóry, taką jak:
  • Stymulacja elastyny
  • Ujędrnianie i rozjaśnianie tkanek
  • Regeneracja skóry
  • Redukcja cieni pod oczami
  • Poprawa krążenia
  • Ulepszony drenaż limfatyczny
Jaka jest zasada działania karboksyterapii CLINICCARE?
 
Wprowadzając dwutlenek węgla w skórę, powstaje kwaśne środowisko. To sygnalizuje naszemu organizmowi, aby dostarczał tlen do tkanki w leczonym rejonie i gromadził naturalne czynniki wzrostu (czynniki wzrostu śródbłonka naczyniowego). W ciągu kilku dni po zabiegu następuje zwiększona naturalna dystrybucja tlenu w miejscach aplikacji, powstaje zupełnie nowe mikrokrążenie, wzmaga się drenaż limfatyczny i w ten naturalny sposób następuje regeneracja skóry.
 
Jak wygląda zabieg karboksyterapii CLINICCARE?
 
Podczas zabiegu na twarz nakładany jest żel karboksyterapeutyczny równomierną warstwą. Następnie mocno docisnąć maskę do twarzy z aktywatorem karboksyterapii. Zabieg wytwarza określoną ilość dwutlenku węgla, który jest wprowadzany do skóry.
 
Podczas zabiegu klient / pacjent może odczuwać lekkie mrowienie, a leczony obszar może stać się lekko zaczerwieniony w wyniku nagłego pojawienia się tlenu. W ciągu 5 minut po zabiegu naniesiony na skórę dwutlenek węgla zostaje całkowicie zastąpiony tlenem. Po zabiegu klient / pacjent może wrócić do swoich zwykłych zajęć i nie jest wymagany okres rekonwalescencji.
 
Ile zabiegów karboksyterapii jest wymaganych?
 
W zależności od oczekiwanych rezultatów może być wymagana seria od 4 do 8 zabiegów nieinwazyjnej karboksyterapii, które mogą być wykonywane raz na 7 do 14 dni. Efekty zabiegu karboksyterapii kumulują się - z każdym kolejnym zabiegiem poprawiającym wyniki poprzedniego.
 
Zestaw pozwala wykonać 20 zabiegów.
Zobacz także