PDRN-PRO + HA CUBE 3 - ampułki przeciwzmarszczkowe 5x5ml

Nr. katalogowy: 33049900-27

Producent: VELUDERM

Ilość

PDRN-PRO + HA CUBE 3 - ampułki przeciwzmarszczkowe 5x5ml

Ampułka o działaniu silnie stymulującym tkanki skóry, odżywia i poprawia ogólny wygląd oraz stan skóry, preparat o silnym działaniu nawilżającym. Widoczne efekty już po pierwszym zabiegu.

Zdezynfekuj skórę środkiem antyseptycznym zawierającym alkohol.

Składniki aktywne: Polydeoxyribonucleotides 1%, Hyaluronic acid 1% CUBE3.

Ten koktajl, łączy w sobie trójskładnikową formułę kwasu hialuronowego CUBE 3 i udowodnione klinicznie skuteczne polinukleotydy PDRN.

Polideoksyrybonukleotyd to cząstka DNA o niskiej masie cząsteczkowej otrzymana metodą ekstrakcji. Unikalny składnik biopolimeru morskiego dzięki specjalnym metodom ekstrakcji ma wyższą wydajność w porównaniu z konwencjonalnymi kwasami.

Kompozycja oparta na polideoksyrybonukleotydach ekstrahowanych ze źródeł naturalnych znajduje zastosowanie w wielu preparatach terapeutycznych.

PDRN reprezentuje element strukturalny DNA. I dlatego służą jako dawcy substratów do syntezy własnych cząsteczek DNA. Jednak poprzez aktywację receptora adenozynowego PDRN reguluje wewnątrzkomórkową dystrybucję sygnałów hormonalnych, moduluje procesy wydzielnicze, wpływa na proliferację, wzrost i różnicowanie komórek, w tym fibroblastów.

Po podaniu podskórnym PDRN ma działanie przeciwzapalne, angiogenne i ochronne, przeciwutleniające. PDRN aktywuje mechanizm regeneracji komórek, własną produkcję kwasu hialuronowego, strukturalnego kolagenu i elastyny, hamuje aktywność elastazy.

Działa również mechanicznie jako rusztowanie dla komórek i macierzy zewnątrzkomórkowej do wzrostu - mają trójwymiarową strukturę, z której fibroblasty mogą korzystać do wywoływania efektów regeneracyjnych.

Ponadto dostarcza cegiełek do syntezy DNA. Poprzez szlaki ratunkowe polinukleotydy są rozkładane przez procesy organizmu na puryny i pirymidyny, a następnie ponownie przetwarzane w nowe DNA.

Podstawą wiązania leku i transportu polideoksyrybonukleotydów jest opatentowana formuła kwasu hialuronowego Cube 3® zawierająca całe spektrum długości cząsteczek. Ponieważ HA Cube3® ujawnia pełen czasowy zakres aktywności kwasu hialuronowego, co zwiększa zarówno jego skuteczność, jak i cały jego biopotencjał.

Udowodniono klinicznie, że PDRN - PRO + HA CUBE 3 działają ujędrniająco i odmładzająco, zmniejszają widoczność blizn i rozstępów, spłycają drobne zmarszczki, a także zwalczają głębokie zmarszczki, zmniejszają wielkość porów, zwiększają penetrację kompleksów witaminowych.

Praca naukowa międzynarodowych ekspertów wykazała, że ​​PDRN można wykorzystać do ochrony przed utleniającym działaniem szkodliwych wielonienasyconych kwasów tłuszczowych.

Kwas hialuronowy PDRN-PRO CUBE 3 wchłania wodę o 10000 razy większą od własnej objętości. W teście in vitro, w którym podawano koktajl PDRN 10 ochotnikom, zaobserwowaliśmy wzrost nawilżenia skóry o ponad 90%.

Jego działanie przeciwutleniające zostało przetestowane w badaniach in vitro. Wyniki pokazały, że 2,4% HPDR hamuje w 85% powstawanie wolnych rodników.

Test został wykonany z PDRN-PRO + HA CUBE 3 w chelacie toksycznych metali ciężkich. W wynikach obserwowanych po 72 godzinach metale ciężkie zostały utrwalone w HPDR. Stała ilość: 100 mg kadmu / g HPDR 220 mg ołowiu / g HPDR

PDRN - PRO + HA CUBE 3 ma w pełni udowodnioną skuteczność w stymulowaniu metabolizmu wewnątrzkomórkowego, proliferacji i różnicowaniu fibroblastów, produkcji kolagenu i własnego kwasu hialuronowego.

Laboratorium Biologii Komórkowej i Roślinnej • Szkoła Farmacji

Uniwersytet w Rennes (Francja);

Wyniki firmy Javenech;

Ruchliwość bodźców komórek rzęskowych górnych dróg oddechowych. Doctor Chevance Pasteur Institute - PARYŻ.

Sposób podania: 

Zaaplikuj 2,5 ml - 3 ml na zabieg. Twarz + szyja.

Można znieczulić przed zabiegiem.

Koktajl wprowadza się za pomocą igły 32G x 4 mm na głębokość 1 - 2 mm. Najlepiej metodą depozytową.

Do każdego miejsca należy podać 0,05 ml. Odległość między wstrzyknięciami 1 cm.

Przerwa między zabiegami 5-7 dni.

Można wykonać 4 zabiegi w jednej serii.

Odstęp między seriami 4-6 miesięcy.

Nadaje się do mezoterapii bezigłowej, mikroigłowej i igłowej.

Ilość: 5x5 ml

Zobacz także