Rezultaty od pierwszego zabiegu. Taka była nasza filozofia od samego początku. Oznacza to, że bez względu na to, jak zdecydujesz się dostarczać rozwiązania Veluderm, staramy się przesuwać granice Twoich oczekiwań terapeutycznych. W Veluderm tworzymy najnowocześniejsze profesjonalne kosmetyki, a nasze rozwiązania są stosowane przez lekarzy medycyny estetycznej i klinicystów w klinikach, salonach i uzdrowiskach na całym świecie. Kierujemy się ciągłymi badaniami i rozwojem, dążąc do wprowadzania najbardziej efektywnych i kreatywnych produktów w branży, a nasze partnerstwa z klientami są zbudowane na fundamencie doskonałości operacyjnej.

DOŚWIADCZENIE
Rozpoczęliśmy produkcję rozwiązań estetycznych dziesięć lat temu w Barcelonie w Hiszpanii, a nasz zespół ma ponad pięćdziesiąt lat połączonego doświadczenia w zakresie ekspertyz dotyczących formulacji i estetyki medycznej. Dysponujemy technologią, możliwościami produkcyjnymi i elastycznością, aby zapewnić szeroką gamę estetycznych rozwiązań kosmetycznych.  

JAKOŚĆ
Jakość jest naszym najwyższym priorytetem w Veluderm, jest podstawą wszystkiego, co robimy. Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć i reputacji w zakresie doskonałej jakości. Nasze procesy, produkty i wydajność są stale weryfikowane przez naszych klientów i wyprzedzamy wszystkie wymagane branżowe standardy i przepisy GMP.