Pumpkin Collection - zestaw dyniowy przeciwzmarszczkowy.

Nr. katalogowy: K 79

Producent: RHONDA ALLISON

Ilość

Zestaw Pumpkin Collection to doskonały zestaw przeciwzmarszczkowy do pielęgnacji domowej. Ma działanie naprawcze dzięki ekstraktowi z dyni, który zawiera wysoko skoncentrowaną dawkę Vitaminy A oraz beta karotenu. Połączenie tych dwóch składników aktywnych dostarcza skórze silnych antyoksydantów do walki z wolnymi rodnikami. Skóra po zabiegu staje się jasna i odświeżona. Natomiast zawarte w nim składniki aktywne sprawiają, że cera nabiera świeżego i zdrowego wyglądu, a zmarszczki zostają wypłycone.

Zawartość zestawu:

  • Pumpkin Cleanser 30 ml
  • Pumpkin Lotion 30 ml
  • Pumpkin E Serum 30 ml
  • Pumpkin Parfait Enzyme 15 ml
  • Drop of Essence Hydration Drops 10 ml
  • Milk Mask 15 ml

Sposób użycia:

1. Oczyść skórę rano i wieczorem za pomocą Pumpkin Cleanser dla delikatnego złuszczania i zmniejszenia widoczność "porów". Masuj kilka minut i zmyj ciepłą wodą, a następnie osusz za pomocą recznika papierowego.
2. Nałóż Pumpkin Lotion gazikami i pozostaw do wchłonięcia.
3. Kilka kropel Pumpkin E Serum zaaplikuj na calą twarz by odpowiednio ją nawilżyć.
4. 2 pompkki Drop of Essence nałoż na całą twarz i masuj do wchłonięcia.
5. Raz w tygodniu użyj Pumpkin Parfait Enzym dla złuszczenia martwego naskórka. Nałóż na skórę delikatną warstwę peelingu, przemasuj, a następnie pozostaw na skórze przez 10-15 minut. Zmyj ciepłą wodą i dokładnie osusz. Następnie nałóż Milk Mask i pozostaw do wchłonięcia, nadmiar zmyj ciepłą wodą.

 

Zobacz także