Sake Peel - Zabieg dla cery tłustej

Nr. katalogowy:

Producent: SURIMA

Ilość

PROCEDURA DO POBRANIA

Sake Peel - Zabieg dla cery tłustej

Intensywność:
Średni głęboki.

Przeznaczenie:
Fototyp I-VI. Regenracja skór męskich i bardzo grubych kobiecych. Redukuje zmarszczki, napina skórę i pomaga walczyć z wolnymi rodnikami. To peeling, który można zastosować w procedurze zarówno progresywnej jak i średnio głębokiej.

Cel zabiegu:
Intensywna regeneracja anti-age.

Produkty wchodzące w skład pakietu zabiegowego:

 • Antioxidant Beta Cleanse 30 ml - żel do mycia twarzy oparty na zbilansowanym połączeniu kwasu salicylowego i ekstraktu z zielonej herbaty o silnym działaniu antybakteryjnym. Głęboko oczyszcza pory, reguluje wydzielanie sebum, łagodzi naczynka. Doskonały do codziennej pielęgnacji cery wrażliwej, problematycznej i naczyniowej.
 • Fruit Acid Tonic 30 ml - odłuszczacz w formie lotionu oparty na alfa i beta hydroksy kwasach, tj. glikolowy i salicylowy z dodatkiem ekstraktów rozmarynu, oregano i geranium.
 • Cell Conditioner 30 ml - (L-mlekowy kwas 20%; kwas salicylowy 4%; kwas ursulowy 4%; ekstrakt z brzozy białej) wspomaga odbudowę kolagenu i zapobiega degradacji. Poprawia strukturę skóry i zapobiega chorobom skóry. Wspomaga odbudowę warstwy lipidowej, poprawia ciśnienie w naczyniach kapilarnych, ma działanie przeciwnowotworowe, przeciwzapalne i antybakteryjne.
 • Tomato enzyme Peel 120 ml - (10% kwasu azelainowego, ekstrakt z owocu/liścia/łodygi pomidora, 3% kwasu salicylowego). Ma właściwości depigmentacyjne. Jest szczególnie zalecany do cery tłustej, zanieczyszczonej i trądzikowej. Wskazuje właściwości regeneracyjne, złuszczające oraz antyoksydacyjne. Likopen zawarty w peelingu jest karotenoidem i jednym z najmocniejszych antyoksydantów wykazujących właściwości przeciwrakowe.
 • Mandelic Arginine Peel 30 ml - (L-Arginina, kwas migdałowy 5%, kwas fitowy, kwas pirogronowy). Peeling chemiczny dla zabiegu anti-age, delikatnie złuszcza skórę, zapewnia ochronę antybakteryjną oraz działa antyoksydacyjnie. Nadaje się do kazdego rodzaju cery. Mikstura kwasu pozyskiwana z naturalnych składników to wyjątkowy dodatek do większości zabiegów. Przez wolne rodniki, zapobiega uszkodzeniom komórek, które następują po typowych zabiegach mikrodermabrazji czy peelingach kwasami chemicznymi.
 • HA Hydra Mist 30 ml - wszechstronny lotion, który w naturalny sposób intensywnie nawilża. Wiążące wilgoć składniki odżywcze PCA odświeżają i rewitalizują skórę; połączenie ciężkiej wody i innych substancji nawilżających zapewnia skórze odpowiednią zawartość wilgoci. Stosowany po peelingu doskonale neutralizuje jak woda, doskonale chłodzi.
 • Sake Peel TCA 30 ml - (Kwas pirogronowy, kwas TCA, kwas salicylowy, sfermentowany japoński ryż, kwas fitowy, pH 2,5 w strukturze liposomalnej). Intensywna mieszanina kwasów pochodzących ze sfermentowanego ryżu, z TCA. Jest bogaty w fosfoserynę, kwas ferulowy, cysteinę i cystynę. Poprawia nawilżenie skóry, wygładza i ma właściwości kojące, a ponadto odtruwa i regeneruje komórki skóry. Sake Peel redukuje drobne linie, napina skórę i pomaga zwalczyć wolne rodniki.
 • DNAge Reversal 10 ml - kompleks growth factors i komórek macierzystych z jabłoni w połączeniu z minerałami z Morza Martwego. Zwiększa zdolności mitochondrialne i stymuluje pracę nowych komórek. działa ochronnie na DNA komórkowe i wspomaga proces eksfoliacji skóry po intensywnych zabiegach. W codziennej pielęgnacji wspomaga regenerację skóry.
 • ChronoPeptide A 30 ml - enkapsulowana, stabilna forma retinolu w formie aldehydu retinowego. Mniej drażniąca, o silnych właściwościach regenerujących i przeciwzapalnych, dzięki czemu doskonale nadaje się do wszystkich rodzajów skóry - wtym do skóry dojrzałej, trądzikowej i wrażliwej.

Zastosowane produkty:

 • Antioxidant Beta Cleanse - żel do mycia twarzy oparty na zbilansowanym połączeniu kwasu salicylowego i ekstraktu z zielonej herbaty o silnym działaniu antybakteryjnym. Głęboko oczyszcza pory, reguluje wydzielanie sebum, łagodzi naczynka. Doskonały do codziennej pielęgnacji cery wrażliwej, problematycznej i naczyniowej.
 • Fruit Acid Tonic - odłuszczacz w formie lotionu oparty na alfa i beta hydroksy kwasach, tj. glikolowy i salicylowy z dodatkiem ekstraktów rozmarynu, oregano i geranium.
 • Cell Conditioner - (L-mlekowy kwas 20%; kwas salicylowy 4%; kwas ursulowy 4%; ekstrakt z brzozy białej) wspomaga odbudowę kolagenu i zapobiega degradacji. Poprawia strukturę skóry i zapobiega chorobom skóry. Wspomaga odbudowę warstwy lipidowej, poprawia ciśnienie w naczyniach kapilarnych, ma działanie przeciwnowotworowe, przeciwzapalne i antybakteryjne.
 • Tomato Enzyme Peel - (10% kwasu azelainowego, ekstrakt z owocu/liścia/łodygi pomidora, 3% kwasu salicylowego). Ma właściwości depigmentacyjne. Jest szczególnie zalecany do cery tłustej, zanieczyszczonej i trądzikowej. Wskazuje właściwości regeneracyjne, złuszczające oraz antyoksydacyjne. Likopen zawarty w peelingu jest karotenoidem i jednym z najmocniejszych antyoksydantów wykazujących właściwości przeciwrakowe.
 • Mandelic Arginine Peel - (L-Arginina, kwas migdałowy 5%, kwas fitowy, kwas pirogronowy). Peeling chemiczny dla zabiegu anti-age, delikatnie złuszcza skórę, zapewnia ochronę antybakteryjną oraz działa antyoksydacyjnie. Nadaje się do kazdego rodzaju cery. Mikstura kwasu pozyskiwana z naturalnych składników to wyjątkowy dodatek do większości zabiegów. Przez wolne rodniki, zapobiega uszkodzeniom komórek, które następują po typowych zabiegach mikrodermabrazji czy peelingach kwasami chemicznymi.
 • HA Hydra Mist - wszechstronny lotion, który w naturalny sposób intensywnie nawilża. Wiążące wilgoć składniki odżywcze PCA odświeżają i rewitalizują skórę; połączenie ciężkiej wody i innych substancji nawilżających zapewnia skórze odpowiednią zawartość wilgoci. Stosowany po peelingu doskonale neutralizuje jak woda, doskonale chłodzi.
 • Sake Peel TCA - (Kwas pirogronowy, kwas TCA, kwas salicylowy, sfermentowany japoński ryż, kwas fitowy, pH 2,5 w strukturze liposomalnej). Intensywna mieszanina kwasów pochodzących ze sfermentowanego ryżu, z TCA. Jest bogaty w fosfoserynę, kwas ferulowy, cysteinę i cystynę. Poprawia nawilżenie skóry, wygładza i ma właściwości kojące, a ponadto odtruwa i regeneruje komórki skóry. Sake Peel redukuje drobne linie, napina skórę i pomaga zwalczyć wolne rodniki.
 • DNAge Reversal - kompleks growth factors i komórek macierzystych z jabłoni w połączeniu z minerałami z Morza Martwego. Zwiększa zdolności mitochondrialne i stymuluje pracę nowych komórek. działa ochronnie na DNA komórkowe i wspomaga proces eksfoliacji skóry po intensywnych zabiegach. W codziennej pielęgnacji wspomaga regenerację skóry.
 • ChronoPeptide A - enkapsulowana, stabilna forma retinolu w formie aldehydu retinowego. Mniej drażniąca, o silnych właściwościach regenerujących i przeciwzapalnych, dzięki czemu doskonale nadaje się do wszystkich rodzajów skóry - wtym do skóry dojrzałej, trądzikowej i wrażliwej.

Protokół zabiegowy:

1. PRZYGOTOWANIE SKÓRY:
Oczyszczamy i wygładzamy skórę przy użyciu
Antioxidant Beta Cleanse. Masujemy okrężnymi ruchami, pobudzając cyrkulację krwi i limfy, jednocześnie oczyszczamy skórę. Zmywamy ciepłą wodą.

2. ODTŁUSZCZANIE:
Nasączonymi gazikami aplikujemy
Fruit Acid Tonic. Nanosimy równomiernie na całość obszaru zabiegowego delikatnie uciskając. W trakcie aplikacji może być odczuwalne pieczenie, które z czasem się wyciszy. Może pojawić się delikatny frost.

3. PRE PEEL:
Nasączonymi gazikami zaaplikować Cell Conditioner. Nanosimy równomiernie na całość obszaru zabiegowego, delikatnie uciskając. Zostawiamy do wchłonięcia, nie zmywamy.

4. APLIKACJA KWASU:
Przy cerze tłustej nakładamy równomierną warstwę Tomato Enzyme na 10 min., a przy skórze suchej nakładamy Mandelic Arginine Peel, również na 10 min. Po tym czasie zmywamy enzym przy użyciu
HA Hydra Mist.

5. APLIKACJA KWASU:
Nasączonymi gazikami aplikujemy TCA Sake Peel. Nanosimy równomiernie na całość obszaru zabiegowego, delikatnie uciskając. Zostawiamy do wchłonięcia, nie zmywamy. Można stosować do 3 warstw, stosując metodę criss cross.

6. ZAKOŃCZENIE ZABIEGU:
Rozprowadzamy ChronoPeptide A równomiernie na całości oraz kolejnych kilka kropli ChronoPeptide A wymieszamy z serum
DNAge Reversal i wmasowujemy w twarz klienta do wchłonięcia.

7. PIELĘGNACJA PO ZABIEGU:
W okresie złuszczania, do codziennego mycia należy stosować
Antioxidant Beta Cleanse. W momencie rozpoczęcia złuszczania należy stosować EGF Relief Gel dwa razy dziennie oraz Daytime Defense SPF30.

Zobacz także