Skin Brightening Enzym - przebarwienia, skóra dojrzała

Nr. katalogowy:

Producent: SURIMA

Ilość

Skin Brightening Enzym - przebarwienia, skóra dojrzała

Intensywność:
Peeling łagodny enzymatyczny.

Przeznaczenie:
Fototyp I-VI; cera z przebarwieniami, dojrzała, wymagająca regeneracji.

Cel zabiegu:
Działanie złuszczające, przeciwzapalne, intensywne rozjaśnienie przebarwień.

Produkty wchodzące w skład pakietu zabiegowego:

 • Skin Brightening Cleanser 30 ml - żel do mycia twarzy oparty na ekstraktach z kwiatów stokrotki, pestek borówki czarnej z dodatkiem inhibitorów melaniny, tj. kwasu kojowego i L-cysteiny. Doskonale oczyszcza i rozjaśnia skórę skłonną do przebarwień i w trakcie kuracji rozjaśniających. Do stosowania w pielęgnacji domowej, jak również przed i po zabiegach medycyny estetycznej, w tym laserów.
 • Skin Brightening Lotion 30 ml - doskonały produkt tonizujący do skóry z przebarwieniami. Wyrównuje pH skóry. Wyciąg ze stokrotki wykazuje działanie gojące, jest skuteczny nawet przy trudno gojących się ranach, owrzodzeniach, stanach zapalnych, wybroczynach. Ma również właściwości zwalczające wolne rodniki, spowalnia proces starzenia skóry, wpływa na jej jędrność i elastyczność. Ekstrakt z ryżu przywraca skórze jędrność oraz odpowiednio ją nawilża, zatrzymując wodę w naskórku. Ma działanie rozjaśniające i depigmentujące.
 • Melanin Suppresant Solution 30 ml - preparat, w którym synergiczne oddziaływanie kwasu kojowego, kwasu azelainowego i L-arbutyny oraz enzymów z ekstraktu z liści pomidorów zwiększa efekt rozjaśniający zabiegu, oddziałując na inhibitor melaniny. Dodatkowo minimalizuje powstanie przebarwień pozapalnych (PIH). Dostarcza przeciwutleniaczy i działa przeciwbakteryjnie.
 • Skin Brightening Enzym 15 ml - mieszanka aktywnych enzymów i składników rozjaśniających do każdego rodzaju cery, w szczególności z przebarwieniami. Wygładza, zmiękcza i usuwa martwy naskórek, wyraźnie rozjaśniając skórę. Reguluje produkcję melaniny.
 • Natural Mega Brightening Serum 30 ml - zawiera naturalne ekstrakty roślinne i zioła w celu rozjaśnienia i pielęgnacji. Silnie działająca formuła bez hydrochinionu zapewnia skórze działanie antyoksydacyjne i nawilżające, jednocześnie rozjaśniając ziemistą cerę. Zawarty w serum retinol skutecznie przeciwdziała starzeniu się, poprawia regenerację skóry, zwiększa produkcję kolagenu i wygładza cerę.
 • Brightening Cream 15 ml - doskonałe połączenie skoncentrowanych składników rozjaśniających z czynnikami immunologicznymi i kondycjonującymi skórę z jednoczesnym nawilżeniem skóry uszkodzonej po intensywnych zabiegach rozjaśniających. Może być stosowany na dzień i na noc.

Zastosowane produkty:

 • Skin Brightening Cleanser - żel do mycia twarzy oparty na ekstraktach z kwiatów stokrotki, pestek borówki czarnej z dodatkiem inhibitorów melaniny, tj. kwasu kojowego i L-cysteiny. Doskonale oczyszcza i rozjaśnia skórę skłonną do przebarwień i w trakcie kuracji rozjaśniających. Do stosowania w pielęgnacji domowej, jak również przed i po zabiegach medycyny estetycznej, w tym laserów.
 • Skin Brightening Lotion - doskonały produkt tonizujący do skóry z przebarwieniami. Wyrównuje pH skóry. Wyciąg ze stokrotki wykazuje działanie gojące, jest skuteczny nawet przy trudno gojących się ranach, owrzodzeniach, stanach zapalnych, wybroczynach. Ma również właściwości zwalczające wolne rodniki, spowalnia proces starzenia skóry, wpływa na jej jędrność i elastyczność. Ekstrakt z ryżu przywraca skórze jędrność oraz odpowiednio ją nawilża, zatrzymując wodę w naskórku. Ma działanie rozjaśniające i depigmentujące.
 • Melanin Suppresant Solution - preparat, w którym synergiczne oddziaływanie kwasu kojowego, kwasu azelainowego i L-arbutyny oraz enzymów z ekstraktu z liści pomidorów zwiększa efekt rozjaśniający zabiegu, oddziałując na inhibitor melaniny. Dodatkowo minimalizuje powstanie przebarwień pozapalnych (PIH). Dostarcza przeciwutleniaczy i działa przeciwbakteryjnie.
 • Skin Brightening Enzym - mieszanka aktywnych enzymów i składników rozjaśniających do każdego rodzaju cery, w szczególności z przebarwieniami. Wygładza, zmiękcza i usuwa martwy naskórek, wyraźnie rozjaśniając skórę. Reguluje produkcję melaniny.
 • Natural Mega Brightening Serum - zawiera naturalne ekstrakty roślinne i zioła w celu rozjaśnienia i pielęgnacji. Silnie działająca formuła bez hydrochinionu zapewnia skórze działanie antyoksydacyjne i nawilżające, jednocześnie rozjaśniając ziemistą cerę. Zawarty w serum retinol skutecznie przeciwdziała starzeniu się, poprawia regenerację skóry, zwiększa produkcję kolagenu i wygładza cerę.
 • Brightening Cream - doskonałe połączenie skoncentrowanych składników rozjaśniających z czynnikami immunologicznymi i kondycjonującymi skórę z jednoczesnym nawilżeniem skóry uszkodzonej po intensywnych zabiegach rozjaśniających. Może być stosowany na dzień i na noc.

Protokół zabiegu:

 • 1. PRZYGOTOWANIE SKÓRY:  Oczyszczamy i wygładzamy skórę przy użyciu Skin Brightening Cleanser. Masujemy okrężnymi ruchami, pobudzając cyrkulację krwi i limfy, jednocześnie oczyszczamy skórę. Zmywamy ciepłą wodą i osuszamy. Następnie odtłuszczamy i tonizujemy przy użyciu Skin Brightening Lotion.
 • 2. PEELING: Zabezpieczamy znamiona i kontury. Nanosimy kilka kropli Melanin Suppresant na przebarwienia. Na oczyszczoną skórę rozprowadzamy niewielką ilość Skin Brightening Enzym zmieszany z kilkoma kroplami Melanin Suppresant i pozostawiamy na 15-20 min. Po tym czasie zmywamy wodą. Po zmyciu skóra może być delikatnie zaróżowiona lub zaczerwieniona, może również lekko szczypać. Jeśli w trakcie peelingu pieczenie się nasila, zmywamy go wcześniej.
 • 3. ODŻYWIENIE: Natural Mega Brightening Serum mieszamy z Brightening Cream. Rozprowadzamy równomiernie na całości twarzy. Przemasowujemy do wchłonięcia.
 • 4. PIELĘGNACJA PO ZABIEGU: W celu zwiększenia efektu działania zabiegu należy stosować Skin Brightening Cleanser do oczyszczania twarzy codziennie. Brightening Crwam jako krem na dzień i miejscowo na przebarwienia Natural Mega Brightening Serum na noc.
Zobacz także