Liquide Enzym - skóra dojrzała, odwodniona, wymagająca intensywnej regeneracji

Nr. katalogowy:

Producent: SURIMA

Ilość

PROCEDURA DO POBRANIA

Liquide Enzym - skóra dojrzała, odwodniona, wymagająca intensywnej regeneracji

Intensywność:
Peeling progresywny

Przeznaczenie:
Fototyp I-VI; skóra dojrzała, odwodniona, wymagająca intensywnej regeneracji.

Cel zabiegu:
Wygładza, regeneruje, nawilża i poprawia gęstość skóry. Rozjaśnia delikatne przebarwienia i poprawia koloryt skóry.

Produkty wchodzące w skład pakietu zabiegowego:

 • Pumpkin Lactic Cleanse 30 ml - żel myjący oparty na enzymie dyniowym. Bogactwo witamin i antyoksydantów, w szczególności prowitaminy A oraz beta karotenu. Doskonale wygładza, oczyszcza i przygotowuje skórę do kolejnych zabiegów.
 • Fruit Acid Tonic 30 ml - odtłuszczacz w formie lotionu oparty na alfa- i beta-hydroksykwasach, tj. glikolowym i salicylowym, z dodatkiem ekstraktów rozmarynu, oregano i geranium.
 • Liquid Enzym Peel 30 ml - mieszanina enzymów i kwasów przyspieszających proces keratynizacji oraz regeneracji tkanki. Doskonale zmiękcza, naruszając warstwę rogową naskórka. Stosowany jako pojedyncza warstwa działa jak pre peel. Zastosowany warstwowo działa jak delikatny peeling progresywny.
 • ChronoPeptide A 30 ml - enkapsulowana, stabilna forma retinolu w formie aldehydu retinowego. Mniej drażniąca, o silnych właściwościach regenerujących i przeciwzapalnych, dzięki czemu doskonale nadaje się do wszystkich rodzajów skóry, w tym do skóry dojrzałej, trądzikowej i wrażliwej.
 • C-Peptide Complex 15 ml - serum o wysokiej zawartości aktywnej witaminy C wzbogaconej peptydami. Dzięki takiemu połączeniu doskonale stymuluje produkcję naturalnego kolagenu w skórze. Wiąże żelazo i działa antyoksydacyjnie. Przeznaczony do każdego typu skóry, szczególnie dojrzałej. Polecany również do zabiegów depigmentujących. Kolagenowe wzmocnienie skóry (SCS) do każdego rodzaju cery. Wzmacnia tkankę i powoduje zwiększenie naturalnej odbudowy kolagenu. Witamina C wzmacnia system immunologiczny skóry wspomaga syntezę kolagenu. Duża dawka antyoksydantów i witaminy C w połączeniu z aktywnym peptydem przypiesza produkcję kolagenu i działa uodparniająco na organizm.
 • Resveratrol B3 Gel 15 ml - żel o bardzo wysokim stężeniu resweratrolu, silny antyoksydant, który chroni skórę przed zagrożeniami środowiska (stres, zmęczenie, promieniowanie UV). Resweratrol ma działanie antyoksydacyjne. Jest to jeden z najsilniejszych przeciwutleniaczy, czyli substancji neutralizujących wolne rodniki. Jego zdolności do wychwytywania lub hamowania powstawania wolnych rodników są o wiele większe od antyoksydacyjnych zdolności witamin A, C i E. Ma działanie antymutagenne (neutralizuje działanie substancji kancerogennych - rakotwórczych) i zmniejsza tempo rozwoju nowotworu. Spowalnia czas rozpadu włókien kolagenowych w skórze. Doskonale regeneruje skórę dojrzałą, po intensywnych peelingach lub zbyt intensywnych zabiegach estetycznych.

Zastosowane produkty:

 • Pumpkin Lactic Cleanse - żel myjący oparty na enzymie dyniowym. Bogactwo witamin i antyoksydantów, w szczególności prowitaminy A oraz beta karotenu. Doskonale wygładza, oczyszcza i przygotowuje skórę do kolejnych zabiegów.
 • Fruit Acid Tonic - odtłuszczacz w formie lotionu oparty na alfa- i beta-hydroksykwasach, tj. glikolowym i salicylowym, z dodatkiem ekstraktów rozmarynu, oregano i geranium.
 • Liquid Enzym Peel - mieszanina enzymów i kwasów przyspieszających proces keratynizacji oraz regeneracji tkanki. Doskonale zmiękcza, naruszając warstwę rogową naskórka. Stosowany jako pojedyncza warstwa działa jak pre peel. Zastosowany warstwowo działa jak delikatny peeling progresywny.
 • ChronoPeptide A - enkapsulowana, stabilna forma retinolu w formie aldehydu retinowego. Mniej drażniąca, o silnych właściwościach regenerujących i przeciwzapalnych, dzięki czemu doskonale nadaje się do wszystkich rodzajów skóry, w tym do skóry dojrzałej, trądzikowej i wrażliwej.
 • C-Peptide Complex - serum o wysokiej zawartości aktywnej witaminy C wzbogaconej peptydami. Dzięki takiemu połączeniu doskonale stymuluje produkcję naturalnego kolagenu w skórze. Wiąże żelazo i działa antyoksydacyjnie. Przeznaczony do każdego typu skóry, szczególnie dojrzałej. Polecany również do zabiegów depigmentujących. Kolagenowe wzmocnienie skóry (SCS) do każdego rodzaju cery. Wzmacnia tkankę i powoduje zwiększenie naturalnej odbudowy kolagenu. Witamina C wzmacnia system immunologiczny skóry wspomaga syntezę kolagenu. Duża dawka antyoksydantów i witaminy C w połączeniu z aktywnym peptydem przypiesza produkcję kolagenu i działa uodparniająco na organizm.
 • Resveratrol B3 Gel - żel o bardzo wysokim stężeniu resweratrolu, silny antyoksydant, który chroni skórę przed zagrożeniami środowiska (stres, zmęczenie, promieniowanie UV). Resweratrol ma działanie antyoksydacyjne. Jest to jeden z najsilniejszych przeciwutleniaczy, czyli substancji neutralizujących wolne rodniki. Jego zdolności do wychwytywania lub hamowania powstawania wolnych rodników są o wiele większe od antyoksydacyjnych zdolności witamin A, C i E. Ma działanie antymutagenne (neutralizuje działanie substancji kancerogennych - rakotwórczych) i zmniejsza tempo rozwoju nowotworu. Spowalnia czas rozpadu włókien kolagenowych w skórze. Doskonale regeneruje skórę dojrzałą, po intensywnych peelingach lub zbyt intensywnych zabiegach estetycznych.

Protokół zabiegu:

1. PRZYGOTOWANIE SKÓRY:
Oczyszczamy i wygładzamy skórę przy użyciu
Pumpkin Lactic Cleanse. Masujemy okrężnymi ruchami, pobudzając cyrkulację krwi i limfy, jednocześnie oczyszczamy skórę. Zmywamy ciepłą wodą i osuszamy. Następnie nasączonymi gazikami aplikujemy Fruit Acid Tonic w celu odtłuszczenia i tonizacji skóry.

2. PEELING:
Zabezpieczamy znamiona i kontury. Na oczyszczoną skórę rozprowadzamy niewielką ilość preparatu Liquid Enzym Peel, pozostawiamy na 2-3 min. i możemy nałożyć kolejną warstwę. Maksymalna liczba warstw to 3. Po ostatniej warstwie odczekujemy 5-7 min. i zmywamy wodą.

3. ODŻYWIENIE:
Mieszamy kilka kropli C-Peptide Complex z kilkoma kroplami ChronoPeptide A i rozprowadzamy równomiernie na całości twarzy. Pozostawiamy na 12 godzin.

4. PIELĘGNACJA PO ZABIEGU:
W celu zwiększenia efektu działania zabiegu należy codziennie stosować
Pumpkin Lactic Cleanse do oczyszczania twarzy, Resveratrol B3 Gel na dzień i Bio 53 Matrix Plus na noc.

Zobacz także