PURE PEEL - zabieg do skóry tłustej mieszanej.

Nr. katalogowy:

Producent: CLINICCARE

Ilość

PROCEDURA DO POBRANIA

Pure Peel - zabieg dla skóry tłustej-mieszanej.
Produkty do zabiegu:
 • Cleansing Lotion - tonik oczyszczający
 • Instant Painless Peel
 • Skin Toner - tonik, neutralizator
 • Pure Peel - peeling do skóry tłustej mieszanej
 • EGF Pure Mask
 • Moisturizing Cream
Procedura zabiegowa:

1. DEMAKIJAŻ:
Wykonujemy dokładny demakijaż skóry za pomocą płatków kosmetycznych, a następnie używamy Cleansing Lotion w celu wyrównania pH skóry.

2. PEELING:
Nakładamy na całą okolicę zabiegową Instant Painless Peel od 30 sek do 2,5 minuty i następnie przemasowujemy do zrolowania. Za pomocą gazików nasączonych Skin Toner zmywamy skórę. Nakładamy Pure Peel na 2,5-7 minut. Zmywamy dokładnie (przynajmniej 3 razy) za pomocą gazików nasączonych Skin Toner.

3. MASKA:
Z saszetki wyjmujemy EGF Pure Mask i nakładamy na twarz, tak by dokładnie przylegała do okolicy zabiegowej. Pozostałą część płynu znajdującą się w opakowaniu wmasowujemy w szyję, dekolt oraz ręce. Po 20 minutach ściągamy maskę.

4. ZAKOŃCZENIE ZABIEGU:
Nakładamy na całą okolicę zabiegową Moisturizing Cream i dokładnie przemasowujemy.

W skład zestawu wchodzi:
 • Cleansing Lotion 500 ml
 • Painless Peel 250 ml
 • Skin Toner 500 ml
 • Pure Peel 30 ml
 • EGF Pure Mask 5 sztuk
 • Moisturizing Cream 300 ml

Główne produkty w zabiegu:

Cleansing Lotion - sposób na bardzo szybkie oczyszczenie i jednoczesne łagodzenie skóry. Produkt rekomendowany nawet dla najbardziej wrażliwych typów skóry. Do oczyszczania całej twarzy. łatwo usuwa zaniczyszczenia, nadmiar sebum oraz grube warstwy makijażu.
Painless Peel - ten żel peeligujący zapewnia profesjonalne rezultaty, skutecznie i szybko usuwając martwe komórki naskóra, jednocześnie zachęcając nowe koĶorki do regeneracji, pozostawiając skórę czystą, gładką i miekką.
Pure Peel - peeling ten stymuluje odnowę komórkową i jest dopowiedni do leczenia trądziku, zaskórników i poprawy tekstury skóry. Pomaga w utrzymaniu czystości i drożności porów oraz działa keratolitycznie, przeciw zaskórnikom, przeciwzapalnie i antyseptycznie. Odpowiedni dla typów skóry Fitzpatrick od 1 do 4.
Skin Toner - nawilża i koi skórę po jej oczyszczeniu. Wyjątkowy sposób na szybkie i mocne intensywne nawilżenie, rekomendowane nawet dla najbardziej przesuszonej i zniszczonej skóry.
EGF Pure Mask - maska łagodząca i intensywnie regenerująca - 1% kwas hialuronowy. Skorze podatnej na trądzik zapewnia długotrwałą ochronę przeciwbakteryjną. Polecana dla skóry silnie trądzikowej, nawet z trądzikiem zapalnym. Może pełnić funkcję pielęgnacji łagodzącej/nawilżającej po zabiegach inwazyjnych lub pełnić funkcje lecznicze. Polecana po wszystkich zabiegach pielęgnacyjnych.
Moisturizing Cream - ten nawilżający krem klasy premium redukuje drobne zmarszczki i niweluje linie mimiczne, a obecne w produkcie kompleksy antyutleniające aktywują procesy odnowy komórkowej. Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy oraz betaina pomagają utrzymać w skórze wysoki poziom nawilżenia.

Procedura zabiegowa:

1. DEMAKIJAŻ:
Wykonujemy dokładny demakijaż skóry za pomocą płatków kosmetycznych, a następnie używamy Cleansing Lotion w celu wyrównania pH skóry.

2. PEELING:
Nakładamy na całą okolicę zabiegową Instant Painless Peel od 30 sek do 2,5 minuty i następnie przemasowujemy do zrolowania. Za pomocą gazików nasączonych Skin Toner zmywamy skórę. Nakładamy Pure Peel na 2,5-7 minut. Zmywamy dokładnie (przynajmniej 3 razy) za pomocą gazików nasączonych Skin Toner.

3. MASKA:
Z saszetki wyjmujemy EGF Pure Mask i nakładamy na twarz, tak by dokładnie przylegała do okolicy zabiegowej. Pozostałą część płynu znajdującą się w opakowaniu wmasowujemy w szyję, dekolt oraz ręce. Po 20 minutach ściągamy maskę.

4. ZAKOŃCZENIE ZABIEGU:
Nakładamy na całą okolicę zabiegową Moisturizing Cream i dokładnie przemasowujemy.

Zobacz także