Pumpkin Enzym - skóra dojrzała, wymagająca regeneracji

Nr. katalogowy:

Producent: SURIMA

Ilość

Pumpkin Enzym - skóra dojrzała, wymagająca regeneracji

Intensywność:
Peeling regenerujący enzymatyczny

Przeznaczenie:
Fototyp I-VI; skóra dojrzała, wymagająca regeneracji i odżywienia.

Cel zabiegu:
Działanie złuszczające, przeciwzapalne, anti-age. Łagodzi i rozjaśnia przebarwienia.

Produkty wchodzące w skład pakietu zabiegowego:

 • Pumpkin Cleanser 30 ml - żel myjący oparty na enzymie dyniowym. Bogactwo witamin i antyoksydantów, w szczególności prowitaminy A oraz beta-karotenu. Doskonale wygładza, oczyszcza i przygotowuje skórę do kolejnych zabiegów.
 • Mandelic Defence Lotion 30 ml - tonik z kwasem migdałowym, który wyrównuje pH skóry, dokładnie ją tonizuje i oczyszcza. Szczególnie korzystny dla cery tłustej i mieszanej.
 • Pumpkin Enzym 15 ml - doskonale rozjaśniający i wygładzający enzym. Zawiera wiele składników, w tym pochodnych witaminy A. Przede wszystkim regeneruje komórki skóry i jest silnym antyoksydantem. Znakomite działanie anti-age i rozjaśniające.
 • Milk Mask 15 ml - do stosowania po peelingach chemicznych, mikrodermabrazji oraz zabiegach laserowych. Znakomicie nawilża cerę suchą i wrażliwą. Główne składniki maski: proteiny mleka mające doskonałe właściwości lecznicze dla skóry podrażnionej, wspomagające gojenie się ran; alantoina pochodzenia roślinnego, silny keratolityczny składnik o właściwościach leczniczych i nawilżających, antybakteryjnych i przeciwzapalnych; olejek z melis działający przeciwbakteryjnie, przeciwirusowo, o właściwościach leczniczych.
 • Pumpkin E Serum 30 ml - jedwabiste, aksamitne, całoroczne serum, które dostarcza skórze silnych przeciwutleniaczy i cennego nawilżenia. Pumpkin E Serum zawiera mieszankę flawonoidów i niezbędnych składników odżywczych, jest idealne dla zmęczonej, szarej, odwodnionej skóry. Pumpkin E Serum to skoncentrowane serum olejowe zawierające D-alfa-tokoferol (witamina E) i naturalne ekstrakty z pestek dyni, którego składnikami są beta-karoten, cynk, kwas salicylowy i retinol.
 • Infuse 7 15 ml - połączenie czystej witaminy E, ekologicznego oleju z awokado, ekstraktu z pestek winogron prasowanych, organicznego oleju z orzechów makadamii i kompleksu olejków eterycznych. Infuse 7 nawilża i dżywia skórę, pozostawiając ją gładką i wygładzoną. Poprawia elastyczność i zwiększa grubość skóry, redukuje stan zapalny, szybko się wchłania, aby natychmiast odżywić suchą skórę.
 • Amino Peptide Moisture Cream 15 ml - lekki krem intensywnie nawilżający o doskonale wchłaniającej się konsystencji. Przeznaczony dla większości typów skóry, a w szczególności do cery dojrzałej, wymagającej napięcia i ujędrnienia oraz skóry palacza. Składniki aktywne zwiększają nawilżenie i stymulują odbudowę kolagenu. Sprawiają, że skóra staje się bardziej elastyczna, wygładzona i napięta.

Zastosowane produkty:

 • Pumpkin Cleanser - żel myjący oparty na enzymie dyniowym. Bogactwo witamin i antyoksydantów, w szczególności prowitaminy A oraz beta-karotenu. Doskonale wygładza, oczyszcza i przygotowuje skórę do kolejnych zabiegów.
 • Mandelic Defence Lotion - tonik z kwasem migdałowym, który wyrównuje pH skóry, dokładnie ją tonizuje i oczyszcza. Szczególnie korzystny dla cery tłustej i mieszanej.
 • Pumpkin Enzym - doskonale rozjaśniający i wygładzający enzym. Zawiera wiele składników, w tym pochodnych witaminy A. Przede wszystkim regeneruje komórki skóry i jest silnym antyoksydantem. Znakomite działanie anti-age i rozjaśniające.
 • Milk Mask - do stosowania po peelingach chemicznych, mikrodermabrazji oraz zabiegach laserowych. Znakomicie nawilża cerę suchą i wrażliwą. Główne składniki maski: proteiny mleka mające doskonałe właściwości lecznicze dla skóry podrażnionej, wspomagające gojenie się ran; alantoina pochodzenia roślinnego, silny keratolityczny składnik o właściwościach leczniczych i nawilżających, antybakteryjnych i przeciwzapalnych; olejek z melis działający przeciwbakteryjnie, przeciwirusowo, o właściwościach leczniczych.
 • Pumpkin E Serum - jedwabiste, aksamitne, całoroczne serum, które dostarcza skórze silnych przeciwutleniaczy i cennego nawilżenia. Pumpkin E Serum zawiera mieszankę flawonoidów i niezbędnych składników odżywczych, jest idealne dla zmęczonej, szarej, odwodnionej skóry. Pumpkin E Serum to skoncentrowane serum olejowe zawierające D-alfa-tokoferol (witamina E) i naturalne ekstrakty z pestek dyni, którego składnikami są beta-karoten, cynk, kwas salicylowy i retinol.
 • Infuse 7 - połączenie czystej witaminy E, ekologicznego oleju z awokado, ekstraktu z pestek winogron prasowanych, organicznego oleju z orzechów makadamii i kompleksu olejków eterycznych. Infuse 7 nawilża i dżywia skórę, pozostawiając ją gładką i wygładzoną. Poprawia elastyczność i zwiększa grubość skóry, redukuje stan zapalny, szybko się wchłania, aby natychmiast odżywić suchą skórę.
 • Amino Peptide Moisture Cream - lekki krem intensywnie nawilżający o doskonale wchłaniającej się konsystencji. Przeznaczony dla większości typów skóry, a w szczególności do cery dojrzałej, wymagającej napięcia i ujędrnienia oraz skóry palacza. Składniki aktywne zwiększają nawilżenie i stymulują odbudowę kolagenu. Sprawiają, że skóra staje się bardziej elastyczna, wygładzona i napięta.

Protokół zabiegu:

 • 1. PRZYGOTOWANIE SKÓRY: Oczyszczamy i wygładzamy skórę przy użyciu Pumpkin Cleanser. Masujemy okrężnymi ruchami, pobudzając cyrkulację krwi i lmfy, jednocześnie oczyszczamy skórę. Zmywamy ciepłą wodą i osuszamy. Następnie odtłuszczamy i tonizujemy przy użyciu Mandelic Defence Lotion.
 • 2. PEELING: Zabezpieczamy znamiona i kontury. Na oczyszczoną skórę rozprowadzamy niewielką ilość Pumpkin Enzym, przemasowujemy na skórze i pozostawiamy na 10-15 min. Po tym czasie zmywamy wodą.
 • 3. ODŻYWIENIE: Milk Mask mieszamy z enzymam 2:1. Rozprowadzamy równomiernie na całości twarz i pozostawiamy na kolejne 10 min. Następnie zmywamy letnią wodą.
 • 4. ZAKOŃCZENIE ZABIEGU: Na zakończenie zabiegu równomiernie rozprowadzamy Infuse 7 i Pumpkin Serum i nanosimy krem Amino Peptide Moisture Cream.
 • 5. PIELĘGNACJA PO ZABIEGU: W celu zwiększenia efektu działania zabiegu należy stosować Pumpkin Cleanser do oczyszczania twarzy codziennie, Amino Peptide Moisture Cream jako krem na dzień i Infuse 7 serum na noc.
Zobacz także