Peeling Antyoxydacyjny - skóra dojrzała, odwodniona

Nr. katalogowy:

Producent: SURIMA

Ilość

Peeling Antyoxydacyjny - skóra dojrzała, odwodniona

Intensywność:
Peeling progresywny.

Przeznaczenie:
Fototyp I-VI; skóra dojrzała, odwodniona, wymagająca intensywnego nawodnienia i dotlenienia.

Cel zabiegu:
Wygładza, regeneruje, nawilża i poprawia gęstość skóry. Działa dotleniająco.

Produkty wchodzące w skład pakietu zabiegowego:

 • Pumpkin Cleanser 30 ml - żel myjący oparty na enzymie dyniowym. Bogactwo witamin i antyoksydantów w szczególności prowitaminy A oraz beta karotenu. Doskonale wygładza, oczyszcza i przygotowuje skórę do kolejnych zabiegów.
 • Derma Peel 15 ml - (kompleks enzymów bromelaniny i papiny) - peeling enzymatyczny, zmienia swoją teksturę na granulowaną i zaczyna działać złuszczająco na zasadzie gommage. Preparat jest doskonałym pozabiegowym enzymatycznym uzupełnieniem peelingu lub może służyć jako preparat przygotowujący.
 • Mandelic Defence Lotion 30 ml - tonik z kwasem migdałowym, który wyrównuje pH skóry, dokładnie tonizuje i oczyszcza skórę. Szczególnie korzystny dla skóry tłustej mieszanej.
 • Antioxidant Complex Serum 15 ml - ujędrniający, wzmacniający, tonizujący, silnie nawilżający, redukujący zmarszczki, przeciwutleniający preparat do każdego rodzaju cery. Potężny zastrzyk przeciwutleniaczy. Biopeptydy zapewniają natychmiastowe ujędrnienie i tonizują. Przy reguralnym stosowaniu skóra staje się zdrowsza i silniejsza. Przy stosowaniu codziennym nie wymaga dodatkowego nawilżenia.
 • Drop of Essence Hydration Drops 15 ml - jedwabiste, kojące serum dla skóry suchej, zmęczonej i z oznakami starzenia, wyłącznie na bazie naturalnych składników. Preparat szybko przenika do warstwy rogowej naskórka, nawilżający oraz opóźniający proces starzenia się skóry. Zawarte w serum kwasy tłuszczowe omega-6 swoją budową zbliżone są do stosowania reguralnie, nie tylko podczas zabiegu. Ich zadaniem jest zwiększenie grubości skóry, działanie przeciwzapalne oraz korzystny wpływ na regenerację skóry.
 • Grape Seed Parafin Mask 15 ml - kremowa maska dla każdego typu skóry, o kremowo-maślanej konsystencji. Delikatnie chłodzi, łagodzi i koi skórę. Ma właściwości antyoksydacyjne oraz silne działanie nawilżające, ujędrniające i tonizujące. Dostarcza skórze cennych składników odżywczych, które wspierają działanie witamin i przeciwutleniaczy w celu wzmocnienia i ujędrnienia skóry.
 • Age Less 30 ml - złożony biotechnologicznie produkt, którego celem jest wspomaganie skóry przeciwko starzeniu się. Przy długotrwałym stosowaniu znacznie spowalnia procesy starzenia się i utrzymuje zdrowszy wygląd. Preparat idealny dla wszystkich rodzajów skóry, zapewnia świetlistą, promienna poświatę.
 • Amino Peptide Moisture Cream 15 ml - lekki krem intensywnie nawilżający o doskonale wchłaniającej się konsystencji. Przeznaczony dla większości typów skóry, a w szczególności cery dojrzałej, wymagającej napięcia i ujędrnienia oraz skóry palacza. Składniki aktywne zwiększają nawilżenie i stymulują odbudowę kolagenu. Sprawiają, że skóra staje się bardziej elastyczna, wygładzona i napięta.
 • Cherry Enzym 15 ml - łagodny peeling regenerujący naskórek. Działa keratolitycznie i przeciwzapalnie. Humektant, zawiera naturalne flawonoidy o silnym działaniu antyoksydacyjnym. Działa doskonale w kuracjach anti-age, zwalcza i zapobiega niszczeniu skóry przez wolne rodniki i odbudowuje tkankę skórną. Ekstrakt z wiśni zawiera enzymy i cała gamę przeciwutleniaczy, m.in. antocyjany. Są to barwniki należące do flawonoidów, jedne z silniejszych antyoksydantów. Ponadto wiśnie są cennym źródłem potasu, witaminy C, pektyny oraz kwasów organicznych o działaniu przeciwzakrzepowym i wzmacniającym naczynia krwionośne. Ekstrakt z kwiatów wiśni wykazuje dobre działanie przeciwzapalne zarówno w warunkach in vitro, jak i in vivo. Dlatego może być wykorzystany jako skuteczna substancja czynna, zmniejszająca stany zapalne w produktach kojących do pielęgnacji skóry. Jest to doskonały produkt dla osób z problemami cery tłustej oraz wrażliwej, a także dla wszystkich, którzy chcą pielęgnować podrażnioną skórę przy wykorzystaniu naturalnych składników.

Zastosowane produkty:

 • Pumpkin Cleanser - żel myjący oparty na enzymie dyniowym. Bogactwo witamin i antyoksydantów w szczególności prowitaminy A oraz beta karotenu. Doskonale wygładza, oczyszcza i przygotowuje skórę do kolejnych zabiegów.
 • Derma Peel - (kompleks enzymów bromelaniny i papiny) - peeling enzymatyczny, zmienia swoją teksturę na granulowaną i zaczyna działać złuszczająco na zasadzie gommage. Preparat jest doskonałym pozabiegowym enzymatycznym uzupełnieniem peelingu lub może służyć jako preparat przygotowujący.
 • Mandelic Defence Lotion - tonik z kwasem migdałowym, który wyrównuje pH skóry, dokładnie tonizuje i oczyszcza skórę. Szczególnie korzystny dla skóry tłustej mieszanej.
 • Antioxidant Complex Serum - ujędrniający, wzmacniający, tonizujący, silnie nawilżający, redukujący zmarszczki, przeciwutleniający preparat do każdego rodzaju cery. Potężny zastrzyk przeciwutleniaczy. Biopeptydy zapewniają natychmiastowe ujędrnienie i tonizują. Przy reguralnym stosowaniu skóra staje się zdrowsza i silniejsza. Przy stosowaniu codziennym nie wymaga dodatkowego nawilżenia.
 • Drop of Essence Hydration Drops - jedwabiste, kojące serum dla skóry suchej, zmęczonej i z oznakami starzenia, wyłącznie na bazie naturalnych składników. Preparat szybko przenika do warstwy rogowej naskórka, nawilżający oraz opóźniający proces starzenia się skóry. Zawarte w serum kwasy tłuszczowe omega-6 swoją budową zbliżone są do stosowania reguralnie, nie tylko podczas zabiegu. Ich zadaniem jest zwiększenie grubości skóry, działanie przeciwzapalne oraz korzystny wpływ na regenerację skóry.
 • Grape Seed Parafin Mask - kremowa maska dla każdego typu skóry, o kremowo-maślanej konsystencji. Delikatnie chłodzi, łagodzi i koi skórę. Ma właściwości antyoksydacyjne oraz silne działanie nawilżające, ujędrniające i tonizujące. Dostarcza skórze cennych składników odżywczych, które wspierają działanie witamin i przeciwutleniaczy w celu wzmocnienia i ujędrnienia skóry.
 • Age Less - złożony biotechnologicznie produkt, którego celem jest wspomaganie skóry przeciwko starzeniu się. Przy długotrwałym stosowaniu znacznie spowalnia procesy starzenia się i utrzymuje zdrowszy wygląd. Preparat idealny dla wszystkich rodzajów skóry, zapewnia świetlistą, promienna poświatę.
 • Amino Peptide Moisture Cream - lekki krem intensywnie nawilżający o doskonale wchłaniającej się konsystencji. Przeznaczony dla większości typów skóry, a w szczególności cery dojrzałej, wymagającej napięcia i ujędrnienia oraz skóry palacza. Składniki aktywne zwiększają nawilżenie i stymulują odbudowę kolagenu. Sprawiają, że skóra staje się bardziej elastyczna, wygładzona i napięta.
 • Cherry Enzym - łagodny peeling regenerujący naskórek. Działa keratolitycznie i przeciwzapalnie. Humektant, zawiera naturalne flawonoidy o silnym działaniu antyoksydacyjnym. Działa doskonale w kuracjach anti-age, zwalcza i zapobiega niszczeniu skóry przez wolne rodniki i odbudowuje tkankę skórną. Ekstrakt z wiśni zawiera enzymy i cała gamę przeciwutleniaczy, m.in. antocyjany. Są to barwniki należące do flawonoidów, jedne z silniejszych antyoksydantów. Ponadto wiśnie są cennym źródłem potasu, witaminy C, pektyny oraz kwasów organicznych o działaniu przeciwzakrzepowym i wzmacniającym naczynia krwionośne. Ekstrakt z kwiatów wiśni wykazuje dobre działanie przeciwzapalne zarówno w warunkach in vitro, jak i in vivo. Dlatego może być wykorzystany jako skuteczna substancja czynna, zmniejszająca stany zapalne w produktach kojących do pielęgnacji skóry. Jest to doskonały produkt dla osób z problemami cery tłustej oraz wrażliwej, a także dla wszystkich, którzy chcą pielęgnować podrażnioną skórę przy wykorzystaniu naturalnych składników.

Protokół zabiegu:

 • 1. PRZYGOTOWANIE SKÓRY: Oczyszczamy i wygładzamy skórę przy użyciu Pumpkin Cleanser. Masujemy okrężnymi ruchami, pobudzając cyrkulację krwi i limfy, jednocześnie oczyszczamy skórę. Zmywamy ciepłą wodą i osuszamy. Następnie niewielką ilość Derma Peel rozprowadzamy na całości i przez cały czas przemasowujemy, powodując delikatne złuszczanie. Na zakończenie przemywamy twarz wodą. Mieszamy Antioxidant Complex Serum i Drop of Essence Hydration Drops w stosunku 3:4 kropli i przemasowujemy przez ok. 5 min.
 • 2. PEELING: Zabezpieczamy znamiona i kontury. Mieszamy Grape Seed Parafin Mask z Cherry Enzym 1:1 i rozprowadzamy na całości twarzy. Pozostawiamy na 10 min i zmywamy wodą.
 • 3. ODŻYWIENIE: Mieszamy Antioxidant Complex Serum z Age Less. Przmasowujemy i kończymy zabieg produktem Amino Peptide Moisture Cream.
 • 4. PIELĘGNACJA PO ZABIEGU:  W celu zwiększenia efektu działania zabiegu należy stosować Pumpkin Cleanser do oczyszczania twarzy codziennie, Amino Peptide Moisture Cream na dzień i mieszaninę Antioxidant Complex Serum z Age Less na noc.
Zobacz także