Sake Peel 120 ml

Nr. katalogowy: P222

Producent: RHONDA ALLISON

Ilość

T2

Mieszanina ta służy do szybkiej regeneracji skór męskich i bardzo grubych kobiecych. Redukuje  zmarszczki, napina skórę i pomaga walczyć z wolnymi rodnikami. To peeling, który można zastosować w procedurze zarówno progresywnej jak i średnio głębokiej. W przypadku tej mieszaniny odnowa skóry następuję w ciągu zaledwie 7 dni . To nowa formuła zawierająca peptydy do szybkiej regeneracji. 

Dla kogo?

  • skóra męska
  • gruba, oporna skóra kobieta
  • wiotka cera
  • nierówny koloryt skóry

Korzyści

  • redukuje zmarszczki
  • napina skórę
  • wyrównuje koloryt
  • po zabiegu skóa szybko się regeneruje
  • zwalcza wolne rodniki

 

Składniki aktywne:

TCAPochodna kwasu octowego o bardzo małej cząsteczce, silnie penetrująca, samoczynnie neutralizująca się.  Peeling w stężeniu kwasu TCA na poziomie 10-15% należy do peelingów powierzchownych do średnio głębokich, a jego działanie opiera się na reakcji strącania (koagulacji) białek, czego efektem zauważalnym na skórze jest zjawisko frostingu.

Kwas salicylowywłaściwości  uzdrawiające, złuszczające i keratolityczne

Sfermentowany japoński ryż  (SAKE) - bogaty w kwas kojowy, rozjaśnia, regeneruje i odżywia skórę. Redukuje przebarwienia i rozjaśnia cerę.

Kwas fitynowy - to naturalny przeciwutleniacz, pozyskiwany ze zbóż, takich jak pszenica i ryż. Doskonale wychwytuje żelazo, który w wolnej formie może siać spustoszenie w komórkach. Jego naturalne zakwaszenie daje doskonałe uzupełnienie peelingów, zapewniając odpowiednie pH, przy jednoczesnym zapobieganiu powstawaniu szkodliwych wolnych rodników, które są bardziej aktywne po zabiegu złuszczania i zniszczeniu struktury komórek.

 

Stosowanie:

I. Procedura progresywna, Fitzpatrick I-IV

Przygotowanie skóry:

Cleanse Beta Green Tea Cleanser/ Glycolic Herbal Wash

Należy użyć dwóch cleanserów. Nałożyć niewielką ilość na skórę i z odrobiną letniej wody i masować przez 2 minuty tak aby oczyścić skórę i rozluźnić cement międzykomórkowy.

Pre peel-Cell Conditioner

Melanin Suppressant Solution

Gazikami metodą criss cross nakładamy najpierw Cell Conditioner  pozostawiając na skórze do wchłonięcia a potem Melenin Suppressant również po nałożeniu pozostawiamy do wchłonięcia. Nie zmywamy.

Aplikacja peelingu

Sake Peel/ Tomato Enzyme peel lub Mandelic Argninine peel

Gazikami metodą criss cross nakładamy najpierw Sake peel I pozostawiamy do wchłonięcia na 3 minuty. Zmywamy letnią wodą. Następnie przy cerze tłustej nakładamy Tomato Enzyme na 10 min. i zmywamy letnią wodą a przy skórze suchej nakładamy Mandelic Argininine peel  również  na 10 min. i zmywamy letnią wodą.

Zakończenie zabiegu

Daytime Defense SPF30

Arnica Therapy

II. Procedura peelingu średnogłębokiego, Fitzpatrick I-IV

Przygotowanie skóry:

Cleanse Beta Green Tea Cleanser

Glycolic Herbal Wash

Należy użyć dwóch Clinserów. Nałożyć niewielką ilość na skórę i z odrobiną letniej wody i masować przez 2 minuty tak aby oczyścić skórę i rozluźnić cement międzykomórkowy.

Pre peel

Cell Conditioner

Melanin Suppressant Solution

Gazikami metodą criss corss nakładamy najpierw Cell Conditioner  pozostawiając na skórze do wchłonięcia, a potem Melenin Suppressant również po nałożeniu pozostawiamy do wchłonięcia. Nie zmywamy.

Aplikacja peelingu

Sake Peel

Vitamin A peptide peel

Gazikami metodą criss coross nakładamy najpierw Sake peel I pozostawiamy do wchłonięcia na 3 minuty. Nakładamy 3 warstwy i nie zmywamy. Następnie nakładamy Vitamin A peptide peel i dobrze ją wmasowujemy pozostawiając na 10 godzin. Zmywamy letnią wodą.

Zakończenie zabiegu

Daytime Defense SPF30

Pielęgnacja domowa:

Growth factor serum -  2 razy dziennie po pierwszych wyłuszczeniu

Arnica therapy  - 3 razy dziennie 

 

Trichloroacetic Acid, Rice Ferment Filtrate (Sake), Phytic Acid, Salicylic Acid, Prunus Domestica (Plum) Fruit Extract, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Cananga Odorata (Ylang Ylang) Flower Oil, Glycerin

 

Zobacz także